کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان

جهت امداد خودرو و یا حمل خودرو تماس بگیرید: 09354289020 تلگرام امداد خودرو


متن مطلب      کل مطالب     


درخواست آنلاین امداد

جدول تعرفه حمل خودرو در تابستان 1398

نوع خودرو امداد توضیحات (کلیه قیمت ها به تومان)
نیسان چرخگیر و یدک کش
نیسان چرخگیر یا یدک کش یا شاهین دار
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 80،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 2،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 3،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 100،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 5،000 تومان
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
کفی خودروبر یا خودرو سوار یا حمل خودرو
الف: مسیر های مسطح
هزینه ورودی: 120،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 3،000 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر: 4،000 تومان
ب: مسیر های کوهستانی
هزینه ورودی: 150،000 تومان
حمل خودرو های سبک هر کیلومتر: 4،500 تومان
حمل خودرو های سنگین هر کیلومتر 6،000 تومان
جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید.
phone number: +989354289020
کد مطلب: 02494.html
صادق‎حسین جابری‎انصاری

مهم‎ترین دلیل مطرح‎شدن نام دستیار ارشد وزیر خارجه، ضعف دیپلماسی تجاری در وزارت صنعت است

۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶

قدرت دیپلماسی؛ برگ برنده جابری‎انصاری برای وزارت صمت

به گزارش «رنت لوکس به نقل از اخبار خودرو»، دو وزارتخانه اقتصاد و کار بدون وزیر هستند و قرار است تا دو هفته آینده و با پایان تعطیلی مجلس وزرای جدید معرفی شوند. از - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - سوی دیگر بحث استیضاح محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت مطرح شده است. این درحالی است که شریعتمداری قرار است به‌عنوان وزیر کار به مجلس معرفی شود. به‌نظر می‌رسد بحث تغییر در وزارت صمت صددرصدی است و در این میان نام گزینه‌های مختلفی نیز به‌عنوان انتخاب دولت برای معرفی به مجلس مطرح - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - شده است. یکی از این افراد صادق‎حسین جابری‎انصاری است که گفته می‎شود رئیس‎جمهور علاقه‎مند به حضور او در بخش تولید و تجارت است، گزینه‌ای که مطرح‎شدن نام او به دلیل سال‌ها حضور در وزارت امور خارجه عجیب به‌نظر می‎رسد. خود او نیز در واکنش به اخبار مربوط‌به معرفی‎اش به‌عنوان وزیر پیشنهادی صمت، گفته است تاکنون تمایلی در این خصوص نشان نداده و تابع تصمیمات بالادستی است.

مذاکره‌کننده سیاسی، در - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - پستی اقتصادی

هنوز مشخص نیست این‎که نام جابری انصاری برای وزارت صمت مطرح شده، قطعی است - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - یا در حد گمانه‌زنی است. آن‎چه که مشخص است، عدم فعالیت قبلی او در بخش تجارت یا صنعت و معدن است.

بدون داشتن تجربه اقتصادی، کار برای هر وزیری در این پست سخت خواهد بود. حتی در شرایط پیچیده فعلی، کار برای - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - شخصی مانند شریعتمداری که سال‌ها وزیر بازرگانی بوده و با این بخش سابقه آشنایی دارد نیز بسیار سخت بوده است.

مذاکره اقتصادی با یک مذاکره‌کننده حرفه‌ای

اما در وضعیت فعلی کشور، قدرت چانه‌زنی با طرف‌های خارجی و مجاب‎کردن آن‌ها برای همکاری و سرمایه‌گذاری در ایران بسیار اهمیت دارد. در سال‌های گذشته، سفارتخانه‌های ایران در خارج نتوانسته‌اند رایزنی اقتصادی مناسبی داشته‌ باشند. - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - در وزارت صمت نیز طی سال‌های اخیر و با وجود همه اقدامات انجام‌شده، چندان در بحث سرمایه‌گذاری موفق نبوده‌ایم.

یکی از برنامه‌های دولت که از سوی رئیس‎جمهور و وزیر امورخارجه بارها روی آن تاکید شده است، بحث قدرت - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - دیپلماسی اقتصادی است. دیپلماسی اقتصادی نه‎تنها کم از دیپلماسی سیاسی ندارد، بلکه در جهانی که اقتصاد حرف اول را می‌زند یک ضرورت غیرقابل‌انکار است.

حضور محمدجواد ظریف در روز رأی‎گیری مجلس در خصوص CFT - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - (یکی از لوایح FATF) برای دفاع از موافقان نیز به همین دلیل بود. به‌نظر می‌رسد مهم‎ترین دلیل مطرح‎شدن نام این دیپلمات با - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - سابقه برای وزارت صنعت، معدن و تجارت، بحث ضعف در دیپلماسی صنعتی و تجاری و عدم ارتباط بین‌المللی مناسب با کشورهای دیگر است.

داشتن ارتباطات سیاسی با مقامات خارجی می‌تواند - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - زمینه‌ساز ارتباط و سرمایه‌گذاری اقتصادی شود. با بررسی سفرهای جابری انصاری و قدرت چانه‌زنی این دیپلمات سابق - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - می‌توان امیدوار بود که حداقل در این بخش عملکرد مناسبی داشته باشد. هرچند عدم آشنایی وی با زیروبم صنعت در شرایط حساس - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - کنونی خیلی به‌حال صنعت مفید نیست اما بازهم می‌توان امیدوار به تعامل سازنده او با صنعتگران و تجار بود.

انتخاب معاونان کاربلد؛ برگ برنده جابری‎انصاری

در صورتی که جابری‎انصاری به عنوان وزیر صمت به مجلس معرفی شود و رأی بیاورد، احتمالا به منظور پوشش عدم سابقه حضورش در بخش صنعت‎ومعدن، دست به معرفی معاونین باسابقه در این بخش خواهد زد.

اگر او انتخاب‌های خوب و مناسبی در سطح معاون داشته باشد، می‌توان امیدوار بود که وزارت صنعت با وجود یک فرد دیپلمات مسیری منطقی را در پیش بگیرد؛ وزارت‌خانه‌ای که عملکرد قابل‌دفاعی در یک سال - کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان - اخیر نداشته و اتفاقا نارضایتی بی‌شماری را در بخش صنعت، معدن و تجارت به دنبال داشته است. این در حالی است که هم‎اکنون نوعی تقابل با فعالان این بخش در وزارتخانه و معاونان محمد شریعتمداری دیده می‌شود. 

اولين صفحه   -  قیمت جرثقیل خودروبر بزرگراه کردستان   -   مبلغ جرثقیل خودروبر بزرگراه کردستان   -   تعرفه جرثقیل خودروبر بزرگراه کردستان   -   شماره تماس جرثقیل خودروبر بزرگراه کردستان   -   خدمات جرثقیل خودروبر بزرگراه کردستان   -   نیسان خودروبر بزرگراه کردستان   -   کرایه نیسان خودروبر بزرگراه کردستان   -   قیمت نیسان خودروبر بزرگراه کردستان   -   مبلغ نیسان خودروبر بزرگراه کردستان   -   تعرفه نیسان خودروبر بزرگراه کردستان   -   شماره تماس نیسان خودروبر بزرگراه کردستان   -   خدمات نیسان خودروبر بزرگراه کردستان   -   نیسان یدک کش بزرگراه کردستان   -   کرایه نیسان یدک کش بزرگراه کردستان   -   قیمت نیسان یدک کش بزرگراه کردستان   -   مبلغ نیسان یدک کش بزرگراه کردستان   -   تعرفه نیسان یدک کش بزرگراه کردستان   -   شماره تماس نیسان یدک کش بزرگراه کردستان   -   خدمات نیسان یدک کش بزرگراه کردستان   -   ماشین بر بزرگراه کردستان   -   کرایه ماشین بر بزرگراه کردستان   -   قیمت ماشین بر بزرگراه کردستان   -   مبلغ ماشین بر بزرگراه کردستان   -   تعرفه ماشین بر بزرگراه کردستان   -   شماره تماس ماشین بر بزرگراه کردستان   -   خدمات ماشین بر بزرگراه کردستان   -   خودرو سوار بزرگراه کردستان   -   کرایه خودرو سوار بزرگراه کردستان   -   قیمت خودرو سوار بزرگراه کردستان   -   مبلغ خودرو سوار بزرگراه کردستان   -   تعرفه خودرو سوار بزرگراه کردستان   -   شماره تماس خودرو سوار بزرگراه کردستان   -   خدمات خودرو سوار بزرگراه کردستان   -   جرثقیل یدک کش بزرگراه کردستان   -   کرایه جرثقیل یدک کش بزرگراه کردستان   -   قیمت جرثقیل یدک کش بزرگراه کردستان   -   مبلغ جرثقیل یدک کش بزرگراه کردستان   -   تعرفه جرثقیل یدک کش بزرگراه کردستان   -   شماره تماس جرثقیل یدک کش بزرگراه کردستان   -   خدمات جرثقیل یدک کش بزرگراه کردستان   -   چرخگیر بزرگراه کردستان   -  آخرين صفحه